HAKKIMIZDA

 

Ülkemizde internet kullanımı son yıllarda oldukça yaygınlaşmıştır. Hemen her işin internet üzerinden yapılabilir hale gelmesi işleri kolaylaştırmış olsa da zaman zaman istenilen bilgiye ulaşmakta zorluklar yaşandığı da bilinen bir gerçektir. Sitemiz de bu yönde aranan bilgiye erişimi kolaylaştırmak üzere kurulmuştur. 
Sitemiz herhangi bir kurum veya kuruluşun resmi internet sitesi değildir. Sitemizin kullanımında bu hususun göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Sitemiz sıklıkla güncelleniyor olsa da zaman zaman eksiklikler ve aksaklıklarla karşılaşılabilmektedir. Sayfamızda kurumların resmi internet sitelerine verilen bağlantıların doğruluğunun kullanıcılarca kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu nedenlerle yaşanabilecek hak kayıplarından ve yanlış işlemlerden sitemiz sorumlu tutulamaz. İnternet üzerinden yapılacak ödeme ve sorgulamalarda kurumun resmi internet sitesinin kullanılıp kullanılmadığının teyidi kullanıcıların sorumluluğundadır.

Tarafımızca kullanıcılardan hiçbir şekilde kimlik numarası, kredi kartı numarası ve buna benzer kişisel bilgiler talep edilmemektedir.
Site içerisindeki yazılara yapılan yorumlar kişilerin kendi sorumluluğunda olup, uygun görülmeyen yorumlar yayımlanmamaktadır. Ayrıca hukuki sorumluluk doğurabilecek herhangi bir durum karşısında Adli makamlardan gelecek talepler doğrultusunda Ip bilgileri ilgili kurumlarla paylaşılacaktır.
Misyonumuz insanların aradıkları bilgiye en kısa yoldan ulaşmasını sağlamaktır.

Tarafımıza yonetimekibi@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. Mail grupları ekibimiz tarafından 24-48 saat içerisinde kontrol edilerek gerekli durumlarda mail ile geri dönüş yapılmaktadır.

İlgilerinizden dolayı teşekkür ederiz.
www.borcusorgulama.com