Online Borç Sorgulama ve Ödeme

Sorgulama

Türkiye Yabancı Kimlik Numarası Sorgulama ve Öğrenme

sponsorlu bağlantılar

Komşu ülkelerde yaşanan savaşlar sonucu ülkemizde pek çok mülteci hayatını sürdürmektedir. T.C. tarafından ülkemizdeki yapancıların kontrollü bir şekilde hayatlarını idamesi için her yabancı kişiye geçici bir kimlik numarası verilmektedir. Mülteciler bu kimlik numaraları ile resmi işlemlerini yürütmektedir.

Yabancı kişilerin kimlik numaralarının öğrenilmesine ve doğrulanmasına zaman zaman ihtiyaç doğabilir. Bu sebeple Nüfus İşleri Genel müdürlüğü tarafından yabancı kimlik numarası sorgulama ve doğrulama yapılabilmesi için gerekli sistemi internet sitesi… Devamını gör

İnternetten Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık Başvurusu Sorgulama İşlemi

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı başvurularınızı internet üzerinden sorgulayabilirsiniz. İlgili sorgulamayı iki farklı şekilde gerçekleştirmeniz mümkün. Bunlardan birincisi başvuru numarasını kullanarak sorgulama yapmak, ikincisi ise başvuru bilgileri ile sorgulama yapmak.

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık işleri Genel Müdürlüğü sitesi üzerinden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı başvurunuzu sorgulamak için lütfen linki takip ediniz.

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız sorgulama sonucunda başvuru durumunuzun ne aşamada olduğu hakkında gerekli bilgiler … Devamını gör

Adres Kayıt Sistemi Yerleşim Yeri Adresi Doğrulama

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından her biri için adres kayıt sisteminde kayıt zorunluluğu bulunmaktadır. Nüfus müdürlüklerinin gerekli birimlerine geçerli ve doğru bir adres bildirmeyen vatandaşlar için cezai yaptırımlar söz konusudur. Adres değişikliklerinde de yine bu değişikliğin ilgili birime belirli yasal süre içerisinde bildirilmesi zorunludur.

Adres kayıt sisteminde kayıtlı bulunup bulunmadığınızı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden anında sorgulayabilirsiniz. Sorgulamayı T.C. kimlik numaranız ile gerçekleştirebilirsiniz.

T.C. kimlik numaranız ile… Devamını gör

Nüfus Bilgileri ile T.C. Kimlik Numarası Sorgulama

Günümüzde hemen hemen tüm resmi işlemlerde Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası kullanılmakta. Yapılan bütün işlemler bu numaralar üzerinden karışıklığa mahal verilmeden yürütülmekte. Yeni kimlik kartlarının dağıtımı henüz tamamlanmamış olsa da Nüfus Müdürlüklerinden alınacak tüm nüfus cüzdanlarında kimlik numarası bulunmakta. Bazı eski nüfus cüzdanlarında kimlik numarası bulunmamakla birlikte Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü resmi internet sitesinden sisteme kimlik bilgileri girilerek kimlik numarası diğer bir deyişle vatandaşlık numarası öğrenilebilmekte.

T.C kimlik numarasını… Devamını gör

Bringo Telekom İnternet Faturası Borç Sorgulama Ödeme

2012 yılında hizmet hayatına başlayan Bringo Telekom, sektörde söz sahibi olmak isteyen dinamik firmalardan bir tanesi. Bu yöndeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Bringo, kaliteli sınırsız, bağımsız ve kesintisiz hizmet sunma esasını kendine görev benimseyerek müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaçlamakta.

İnternet hizmeti alanında her geçen gün yeni oyuncuların oyuna dahil olduğu günümüzde, yaşanan rekabet müşteri açısından avantaj gibi görünse de alınan hizmetin kaliteli olması ana unsurlardan… Devamını gör