Online Borç Sorgulama ve Ödeme

Sorgulama

Bringo Telekom İnternet Faturası Borç Sorgulama Ödeme

sponsorlu bağlantılar

2012 yılında hizmet hayatına başlayan Bringo Telekom, sektörde söz sahibi olmak isteyen dinamik firmalardan bir tanesi. Bu yöndeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Bringo, kaliteli sınırsız, bağımsız ve kesintisiz hizmet sunma esasını kendine görev benimseyerek müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaçlamakta.

İnternet hizmeti alanında her geçen gün yeni oyuncuların oyuna dahil olduğu günümüzde, yaşanan rekabet müşteri açısından avantaj gibi görünse de alınan hizmetin kaliteli olması ana… Devamını gör

İnternetten Gümrük Vergisi Borcu Sorgulama – Ödeme

Hızla gelişen internet teknolojileri sayesinde pek çok işlemi internet üzerinden gerçekleştirerek zamandan ve paradan tasarruf sağlamak mümkün. Siz de internet üzerinden hızlı ödeme, para gönderme, havale, eft, fatura yatırma gibi işlemler yapmak istiyorsanız bir bankanın internet şubesine ihtiyacınız var.

İnternet üzerinden bankaların internet şubeleri ve web şubeleri ile pek çok hizmeti yerinden alabilmeniz mümkün. Bu hizmetlerden bir tanesi de “gümrük vergisi” yatırma. Vakıfbank internet şubesi… Devamını gör

İzmir Büyükşehir Belediyesi Vergi Borcu Sorgulama Yatırma

İzmir Büyükşehir belediyesi internet üzerinden sunduğu hizmetlerin çeşitliliğini artırarak devam ettirmekte. Bu hizmetler sayesinde zaman alan pek çok işlem e belediye ile bilgisayarınızda.

İzmir Büyükşehir belediyesinin resmi internet sitesi üzerinden sunulan hizmetlerden bazıları ilan reklam vergisi e beyanname, ilan reklam beyannamesi listesi, ilan ve reklam vergisi beyannamesi ve fiyatları, yangın sigorta vergisi e beyanname gibi konulardan oluşmakta.

Bu konu başlıkları ile ilgili olarak site üzerinden sorgulama ve ödeme işlemi yapmak… Devamını gör

İnternetten Borcu Yoktur Kağıdı (Belgesi) Alma İşlemleri

Borcu yoktur ve mükellefiyet yazıları esnaflar için olmazsa olmaz evraklardandır. İhalelere girmek için veya devlet daireleri ile yapılacak olan pek çok alışverişte borcu yoktur kağıdı kurumlarca istenilmektedir. Bu durum zaman zaman esnafın başını ağrıtabilmektedir. Borcu yoktur belgesinin yakın zamana kadar defterdarlıklardan bizzat giderek alınması gerekmekteydi. Ancak yeni uygulama sayesinde borcu yoktur belgesi artık internet üzerinden de alınabilecek. Gelir İdaresi Başkanlığı’nın internet sitesi üzerinden gerekli bilgiler girildikten sonra borcu yoktur kağıdı… Devamını gör

Vergi Kimlik Numarası Sorgulama ve Öğrenme

Türkiye Devlet işlerinde kullanılan ve kullanılması zorunlu olan pek çok kod ve numara mevcut. Bu numaralardan bir tanesi de vergi kimlik numarası. Türkiye’nin T.C. Kimlik numarası kullanımına geçilmesi sonrasında ismi pek anılmasa da vergi kimlik numarası zaman zaman bazı devlet işlerinin yürütülmesinde hala kullanılmakta. Vergi kimlik numaranızı bilmiyorsanız tasalanmanıza gerek yok. Yazımız içeriğinde belirtilen talimatlar doğrultusunda açılacak ekranda vergi kimlik numarasını görüntüleyebileceksiniz.

İnternet kullanımının Devlete yansımaları neticesinde vergi numaranızı internetten… Devamını gör